waluta:
język:

Stoły okrągłe

Stoły okrągłe – wybór idealny do mniejszych jadalni

Stół bez wątpienia jest jednym z najważniejszych mebli w całym domu. Dlaczego? Po pierwsze: zbliża. To przy nim cała rodzina spotyka się na wspólnym obiedzie, czy przy kawie. Po drugie: jest to bodaj najpraktyczniejszy mebel. Po trzecie: Piękny stół, np. stół okrągły, może stanowić fantastyczną ozdobę, odmieniającą charakter zastanego wnętrza. Doskonałym przykładem są właśnie stoły okrągłe. To doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej jadalni. Niepodważalną zaletą tego rozwiązania jest funkcjonalność. Stoły okrągłe sprawdzą się bowiem w jadalniach, czy salonach o mniejszym metrażu – wszystko dlatego, że zajmują mniej miejsca od klasycznych stołów w kształcie prostokąta. Do tego optycznie nie przytłaczają wnętrza.
Optyczne wrażenie zaoszczędzenia przestrzeni jest jeszcze spotęgowane, gdy wybierz stół okrągły na jednej nodze. To zresztą doskonałe połączenie, które wyróżnia się subtelnością i delikatnością. Zwłaszcza jeśli postawisz na biały stół okrągły. Tutaj doskonałym uzupełnieniem mogą być choćby lekkie, ażurowe krzesła. Warto jednak zaznaczyć, że to dość uniwersalne rozwiązanie, które daje Ci szerokie pole do manewru, jeśli chodzi o aranżację wnętrza. Właśnie dlatego tak pokochaliśmy tę opcję. W sklepie Furneo znajdziesz całą gamę propozycji, które z pewnością zrobią na Tobie wrażenie – i które doskonale uzupełnią wnętrze Twojego domu, czy biura.

Sprawdź stoły okrągłe, które prezentują się doskonale

Co jeszcze przemawia za stołami okrągłymi? Zwróć uwagę, że stół w kształcie prostokąta wymusza na Tobie zastosowanie zasad symetrii w aranżowaniu wnętrza. Bez tego całość będzie się źle prezentować. Jeśli więc chcesz postawić na niego więcej dowolności, to koniecznie weź to pod uwagę. Kolejna bardzo ważna kwestia – bezpieczeństwo. W Twoim domu mieszkają dzieci? W takim razie z pewnością wiesz, jak niebezpieczne jest uderzenie się w kant. W takim przypadku również lepiej sprawdzić mogą się stoły okrągłe, które eliminują takie ryzyko.

Ze stołami okrągłymi łatwiej zaaranżować przyjazną przestrzeń

Oczywiście wybór poszczególnych mebli zależy w dużej mierze od gustu użytkownika. Jednak nie da się ukryć, że niektóre rozwiązania są po prostu praktyczniejsze. Tak jest i w tym przypadku. Ze stołami okrągłymi łatwiej umeblować wnętrza o nietypowych kształtach lub wymiarach. Tego typu stoły nie zajmują wiele miejsca, a przy tym pozwalają na zmieszczenie większej ilości gości, dzięki temu, że nie są ograniczone kantami. Do tego nikt nie jest faworyzowany, siedząc na środku stołu i analogicznie nikt nie jest pokrzywdzony, musząc gnieździć się w rogu.

Dzięki stołom okrągłym zadbasz o przestronność

Wolisz ekonomiczne rozwiązania, wyróżniające się lekkością? W takim razie doskonale trafiłeś. W ofercie sklepu meblowego Furneo przygotowaliśmy dla ciebie stoły od czołowych producentów. To doskonała jakość wykonania widoczna w każdym detalu. U nas nie ma mowy o wątpliwej klasy stołach okrągłych, które niszczą się po kilku miesiącach od zakupu. Nie. Zakupy u nas to gwarancja zadowolenia i pewność, że mebel posłuży Ci naprawdę długo, stanowiąc doskonałą ozdobę Twojego domu.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl