waluta:
język:

Materace kieszeniowe

Materace kieszeniowe zwiększają jakość snu

Obecnie na rynku możesz znaleźć różne rodzaje materaców – w naszej ofercie również przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór propozycji. Wszystkie posiadają swoje unikalne cechy, dlatego każdemu może przypaść do gustu inny model. Tym razem przedstawiamy materace kieszeniowe. Co je wyróżnia? Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że to propozycje blisko spokrewnione z modelami sprężynowymi, jednak są dużo nowocześniejsze i oparte na lepszej technologii, która eliminuje wszystkie niedogodności starszych typów. Dzięki temu możesz liczyć na zdrowy i spokojny sen, czyli coś, co powinno być absolutnym priorytetem dla każdej osoby. Chcesz wiedzieć więcej? W takim razie już opowiadamy o naszej ofercie!
Łóżka dostępne w naszej ofercie wyróżniają się pod każdym względem. Zacznijmy od tego, co najważniejsze, czyli funkcjonalności. Nad tymi propozycjami czuwali najlepsi projektanci na rynku – zadbaliśmy zresztą o to, aby osobiście sprawdzić każdy model, który trafia do naszej oferty. Nie, nie uświadczysz u nas hurtowo dodawanych mebli, nad którymi nikt nie sprawuje kontroli. My wyznajemy inną filozofię. Abyś mógł cieszyć się wygodą użytkowania, uważnie sprawdzamy każdą propozycję. Dopiero naprawdę wyjątkowe propozycje trafiają do oferty sklepu Furneo. Przekonaj się sam, rzucając okiem na to, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

1

Materace kieszeniowe – z tego wyboru będziesz zadowolony!

Warto w tym miejscu podkreślić, że w naszej ofercie możesz liczyć również na modele, które ze względu na swoją sprężystość mają również właściwości rehabilitacyjne. To chyba najlepsza rekomendacja! Co je łączy? Wszystkie wykonano z zastosowaniem najnowszych technologii, ze sprawdzonych komponentów najwyższej jakości. Trudno zresztą się dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami. U nas nie ma mowy o bylejakości, czy propozycjach na pół gwizdka. Sam się przekonaj – zdrowy sen jest tego warty!

Wybierz lepszy sen z materacami kieszeniowymi

Co powiesz na propozycje z pikowanym pokrowcem antyalergicznym, który pozwala zachować świeżość i najwyższy poziom higieny? Wszystko dlatego, ze z łatwością możesz go zdjąć i wyprać. Pamiętaj, że czystość pokrowca również wpływa na zdrowy sen. Postanowiliśmy więc maksymalnie ułatwić Ci czyszczenie. Zwłaszcza że same pokrowce posiadają wydłużony cykl ścieralności, dzięki czemu posłużą Ci naprawdę długo.

Dzięki materacom kieszeniowym dbasz o siebie i bliskich

W ofercie sklepu Furneo znajdziesz najlepsze propozycje na rynku. Przykładem niech będą modele o 9-strefowej formatce sprężyn kieszeniowych ze sprężynami wykonanymi w technologii CONTROLHARD. Ta wykorzystuje podwójne hartowanie drutu wysokowęglowego, zapewniając ponad 50% wydłużoną żywotność. Do tego system „Elastic pocket” zapewnia ergonomiczną pozycję ciała, zaś sprężyny znajdujące się w osobnej otulinie z wyjątkowo elastycznego materiału zapobiegają przecieraniu się i pękaniu kieszonek (do tego pracują wyjątkowo cicho i niezależnie). To jakość, na którą warto postawić!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl