waluta:
język:

Materace

Dobre materace to podstawa zdrowego snu

Nie jest żadną tajemnicą, że sen to podstawa naszego zdrowia i samopoczucia. A trudno o to, gdy śpimy na niewygodnym materacu! Z przerażeniem obserwujemy, jak wiele osób w ogóle nie zwraca uwagi na ten istotny element wyposażenia. Przecież to od niego zależy, czy nabawimy się m.in. schorzeń kręgosłupa! No dobrze, ale jaki model najlepiej wybrać? Co odróżnia naprawdę dobry materac od… bubla? Cóż, w ofercie sklepu meblowego Furneo możesz liczyć na propozycje od najlepszych producentów na rynku. I nie są to czcze słowa. Nad wszystkimi materacami czuwali najlepsi eksperci w swoich dziedzinach i to widać po detalach. Co powiesz na pokrowce antyalergiczne o wydłużonym cyklu ścieralności z wszytym zamkiem? A to dopiero początek!
Tego typu pokrowce pozwalają zachować świeżość i najwyższy poziom higieny, dzięki możliwości zdjęcia i wyprania. Możesz nam wierzyć, że w przypadku alergików taki detal potrafi zrobić kolosalną różnicę. Ale to wciąż nie wszystko, co mamy do zaproponowania. Materace z naszej oferty to również naturalny filc – przekładka tapicerska, która oddziela warstwę sprężyn od warstwy pianki, usztywniając całą konstrukcję i zwiększając wytrzymałość materaca. Możesz być pewien, że odczujesz to już pierwszej nocy, gdy porządnie się wyśpisz i tym samym dobrze rozpoczniesz kolejny dzień!

1

Wybierz materace do spania, które robią różnicę

W sklepie Furneo nie znajdziesz propozycji wątpliwej jakości – w tej kwestii nigdy nie chodzimy na kompromisy. Przykładem mogą być materace do spania wykonane z pianki poliuretanowej T25. Co ją wyróżnia? Ta propozycja o zwiększonej elastyczności zapobiega pękaniu, ma dużą odporność na odkształcenia oraz wygniatanie, dzięki czemu zapewnia właściwy komfort snu. Możesz być pewien, że po jednej nocy na tak komfortowym materacu, zadasz sobie pytanie: jak mogłem sypiać tak długo w tak niewygodnej pozycji? Już nigdy nie zrezygnujesz z tego komfortu!

Z odpowiednimi materacami dbasz o swoje zdrowie

Lekarze są zgodni, że zła postawa ciała w trakcie snu to przyczyna wielu problemów zdrowotnych (zarówno z kręgosłupem, jak i mięśniami, szczególnie mięśniami karku). A ciężko przecież obrać dobrą pozycję, gdy śpimy na odkształconym materacu, który się zapada! Właśnie dlatego do naszej oferty dodaliśmy propozycje od najlepszych. Zwłaszcza że dzięki doskonałej jakości wykonania, z którą w parze idzie trwałość, modele służą użytkownikowi naprawdę długo. Koniecznie je sprawdź, bo to odmieni Twoje życie!

Postaw na komfort z materacami do spania!

W naszej ofercie możesz liczyć na szeroki rodzaj materaców do spania, również ze względu na ich materiał wykonania, czy gatunek. Zależało nam na tym, aby każdy znalazł propozycję idealną dla siebie. Nie da się ukryć, że to właśnie sen jest tym, o co powinniśmy zadbać w pierwszej kolejności. Przestań się męczyć i wybierz taki model, który zrobi prawdziwą różnicę w swoim życiu. Sprawdź ofertę sklepu Furneo i dokonaj jednego z najlepszych zakupów w swoim życiu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl